Suidheachadh servo luchd trom 2 axis
Meudan an t-suidheachaidh

Tuairisgeul
Ciamar a ghluaiseas an suidheachadh L 2-axis seo?
Faodaidh 1 ais rothladh 360° gu còmhnard, faodaidh an 1 ais eile tionndadh 360° clì is deas
Mar as trice bidh suidheachadh tàthaidh air a dhèanamh suas de dhòigh-obrach sleamhnachaidh agus dòigh-tionndaidh air a’ chlàr-obrach, a leigeas leis a’ phìos obrach a tha stèidhichte air a’ chlàr-obrach ceàrn tàthaidh no freagarrachd a tha thu ag iarraidh fhaighinn le bhith a’ togail, a’ tionndadh agus a’ sleamhnachadh a’ chlàr-obrach.
- Ciamar a tha an suidheachadh ag obair?
Tha an t-sreath suidheachadh tàthaidh de sheòrsa tilgeil taobh, seòrsa rothlach ceann is earbaill, seòrsa rothlach togail ceann is earbaill, seòrsa claonadh ceann is earbaill agus seòrsa rothlach dùbailte, msaa.
Faodar a mhaidseadh ri inneal-làimhseachaidh tàthaidh gus inneal tàthaidh sònraichte fèin-ghluasadach a chruthachadh, agus tha e cuideachd a’ maidseadh ri uidheamachd iomaill robotach agus robot gus fèin-ghluasad tàthaidh a thoirt gu buil. Agus is urrainn dhuinn cuideachd suidheachadh tàthaidh gnàthaichte a dhèanamh a rèir riatanasan obrach is teicneòlais eadar-dhealaichte luchd-dèiligidh.
Trast-thomhas an t-suidheachaidh
| Modail | JHY4030L-080 |
| Bholtaids Cuir a-steach Reataichte | Aon-ìre 220V, 50/60HZ |
| Clas Insaladh Motair | F |
| Clàr-tionndaidh | Trast-thomhas 800mm (faodar a ghnàthachadh) |
| Cuideam | Mu 400kg |
| Uallach as motha | Luchd-pàighidh Axial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (faodar >1000kg a ghnàthachadh) |
| Ath-aithris | ±0.1mm |
| Suidheachadh Stad | Dreuchd sam bith |
Iarrtas
Pàirtean chàraichean, pàirtean baidhsagal, pàirtean chàraichean, àirneis stàilinn, lùth ùr, structar stàilinn, innealan togail, uidheam fallaineachd, msaa.
Prìomh thoraidhean ar suidheachadh tàthaidh
Suidheachadh tàthaidh seòrsa rothlach ceann-earbaill 1 axis
Suidheachadh tàthaidh rothlach dìreach ceann-stoc 1 axis
Suidheachadh tàthaidh rothlach còmhnard 1 axis
Suidheachadh tàthaidh seòrsa P 2 axis
Suidheachadh tàthaidh seòrsa U 2 axis
Suidheachadh tàthaidh seòrsa L 2 axis
Suidheachadh tàthaidh còmhnard 3 axis
Suidheachadh tàthaidh flip suas-sìos 3 axis
Pasgan: Cùisean fiodha
Ùine lìbhrigidh: 40 latha às deidh ro-phàigheadh fhaighinn
Ceistean Cumanta
1.Q: an urrainn don t-suidheachadh agad obrachadh leis an inneal-fuadain Fanuc agam?
A: Tha
2. An urrainn don t-suidheachadh agad gluasad ann an co-chòrdadh ris an inneal-fuadain ABB agam?
A: 'S e, dìreach stàlaich motair den aon bhrand ris an inneal-fuadain agad air an t-suidheachadh.
3.Q: Ciamar a tha an suidheachadh air a smachdachadh?
A: Nuair a chleachdas tu inneal-fuadain JHY, faodaidh e a bhith fo smachd an t-siostam smachd inneal-fuadain againn; nuair a chleachdas tu inneal-fuadain branda eile, is urrainn dhuinn an suidheachadh a uidheamachadh le caibineat PLC gus obrachadh leis an inneal-fuadain agad.






