Stèisean-obrach robotach tàthaidh stàilinn gun staoin alùmanum 6-axis
Tuairisgeul
Faodaidh an suidheachadhadair 2-axis cuairteachadh còmhnard agus cuairteachadh smeòrach ±180° a choileanadh.
Tha cuairteachadh an t-suidheachaidh air a smachdachadh leis a’ chaibineat smachd a tha ceangailte fon chaibineat smachd robot. Rè a’ phròiseis tàthaidh, faodaidh e gluasadan sioncronaichte a thoirt gu buil eadar an robot agus an suidheachadh.
Tha an suidheachadh seo freagarrach airson pìosan obrach a dh’ fheumas a bhith air an tàthadh aig iomadh ceàrn agus faodar a chleachdadh le robotaichean tàthaidh airson obair tàthaidh nas sùbailte agus gus èifeachdas agus càileachd tàthaidh a leasachadh.
Paramadair teicnigeach an t-suidheachaidh
| Modail | JHY4030P-080 |
| Bholtaids Cuir a-steach Reataichte | Aon-ìre 220V, 50/60HZ |
| Calsaichean Insaladh Motair | F |
| Clàr-obrach | Trast-thomhas 800mm (faodar a ghnàthachadh) |
| Cuideam | Mu 400kg |
| Uallach as motha | Luchd-pàighidh Axial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (faodar >1000kg a ghnàthachadh) |
| Ath-aithris | ±0.1mm |
| Suidheachadh Stad | Dreuchd sam bith |
Co-phàirtean stèisean-obrach robotach
| Toradh | Meud |
| Robot tàthaidh 6-axis | 1 seata |
| Suidheachadh 2-axis | 1 seata |
| Stòr cumhachd tàthaidh | 1 seata |
| Lòchran tàthaidh | 1 seata |
| Bogsa smachd | 2 phìos |
| Stèisean glanaidh lòchrain | 1 seata |
| Rèile loidhneach robotach | *m (roghainneil) |
| Braitear laser | 1 seata (roghainneil) |
| Cùirtear solais sàbhailteachd | 1 seata (roghainneil) |
| Feansa sàbhailteachd | *m (roghainneil) |
Carson a thaghas tu sinn?
1. Tha sinn mar aon den bhaidse gu inneal-fuadain tàthaidh saothrachaidh ann an Sìona.
2. Chan e a-mhàin gu bheil sinn nar saothraiche robotaichean ach bidh sinn cuideachd a’ dèanamh positioners.
3. Barrachd air 10 bliadhna de eòlas ann am pròiseactan amalaichte robotach.
4. Tha siostam smachd robot furasta obrachadh agus seasmhach ri chleachdadh.
5. Faodaidh siostam smachd an inneal-fuadain smachd a chumail air suas ri 12 aisealan.
6. Chaidh ar bathar a reic ri còrr is 30 siorrachd ann an Ear-dheas Àisia, Àisia an Iar, an Roinn Eòrpa, Ameireaga a Tuath, Ameireaga a Deas, Astràilia, msaa.













