Gàirdean robotach tàthaidh 6-axis le suidheachadh rothlach 3-axis
Paramadair teicnigeach an t-suidheachaidh
| Modail | JHY4030S-180 / JHY4030S-250 |
| Bholtaids Cuir a-steach Reataichte | Aon-ìre 220V, 50/60HZ |
| Calsaichean Insaladh Motair | F |
| Clàr-obrach | 1800X800mm / 2500X800mm (faodar a ghnàthachadh) |
| Cuideam | Mu 1600kg |
| Uallach as motha | Luchd-pàighidh Axial ≤100kg / ≤300kg / ≤500kg (faodar >500kg a ghnàthachadh) |
| Ath-aithris | ±0.1mm |
| Suidheachadh Stad | Dreuchd sam bith |
Tuairisgeul
Faodar an suidheachadh 3-axis a thionndadh gu còmhnard gu h-iomlan agus faodar an dà bhòrd-obrach a thionndadh agus a rothladh gus am faigh luchd-obrach seasamh air aon taobh gus an stuth a luchdachadh agus a dhì-luchdachadh. Lùghdaichidh seo saothair luchd-obrach agus leasaichidh e èifeachdas obrach gu mòr.
’S urrainn dhut cruth an stèisein atharrachadh a rèir an t-suidheachaidh air an talamh. Am measg an uidheamachd iomaill as urrainn dhut a thaghadh tha: stèisean lòchrain glan, suidheachadh rothlach, siostam tracadh laser, bogsa smachd iomallach, msaa. ’S urrainn dhuinn trèanadh teicneòlais an-asgaidh a thabhann.
Dà sheòrsa de shuidheachadh tàthaidh 3 axis airson roghainn:
Dealbh clì: Suidheachadh tàthaidh rothlach còmhnard 3-axis
Dealbh deas: Suidheachadh tàthaidh rothlach dìreach 3-axis
Tagh an luchd (luchd àbhaisteach 300kg/500kg/1000kg) agus meud a’ bhùird-obrach (meud àbhaisteach 1800*800mm no 2500*800mm) a tha freagarrach airson do phìos-obrach! Gabhaidh sinn ri gnàthachadh cuideachd!
Stuth
Tàthadh Stàilinn gun Mheirg
Tàthadh Alùmanaim
Tàthadh Stàilinn Charboin
Tàthadh tiùb/pìob/plàta ghalbhanaichte
Tàthadh Rolla Fuar
Pasgan:Cùisean fiodha
Ùine lìbhrigidh:40 latha às dèidh ro-phàigheadh fhaighinn
Ceistean Cumanta
1. Dè an rèiteachadh as lugha airson stèisean tàthaidh?
A: Aon inneal-fuadain agus aon bhòrd tàthaidh. Airson pìosan iom-fhillte, is dòcha gum bi feum air inneal-suidheachaidh, ma tha thu ag iarraidh èifeachdas obrach nas àirde, tha dà inneal-suidheachaidh nan deagh roghainn.
2. Dè a tha anns an t-siostam robot tàthaidh gu lèir?
A: Tha an siostam robot tàthaidh gu lèir a’ toirt a-steach gàirdean an robot, an rianadair, an stòr cumhachd tàthaidh, na suidheachain, na h-innealan, an inneal-glanaidh gunna tàthaidh (lòchran), feansa sàbhailteachd cùirtearan solais sàbhailteachd, msaa.
3. A bheil feum aig siostam stèisean an inneal-fuadain air riatanasan àrda airson àrainneachd?
A: Is e an àrainneachd iomchaidh: 0 ~ 45 ℃, 20-80% RH (Gun dùmhlachd).











