fuasgladh robotach tàthaidh fèin-ghluasadach

Ciamar a thaghas tu stèisean-obrach earbsach?
An toiseach, innis dhuinn mion-fhiosrachadh mun phìos obrach agad, leithid stuth a’ phìos obrach, tiugh, tomhasan, cuideam.
an uairsin innis na riatanasan agad: buaidh an tàthaidh a tha thu ag iarraidh, na h-àrainneachdan obrach sàbhailteachd, msaa.
an uairsin bidh sinn a’ bruidhinn mun phròiseas riochdachaidh agad, ciamar a nì thu an obair gearraidh? a bheil an diofar mòr eadar pàirt gu pàirt?
Mu dheireadh, tha sinn a’ moladh innealan-fuadain, innealan-suidheachaidh, rèilichean innealan-fuadain, mothachairean laser, cùirtearan solais sàbhailteachd, feansaichean sàbhailteachd, msaa. freagarrach airson diofar thagraidhean agus sònrachaidhean a fhreagras air pròiseas cinneasachaidh an neach-ceannach.
Paramadair teicnigeach an t-suidheachaidh
| Modail | JHY4030U-120 |
| Bholtaids Cuir a-steach Reataichte | Aon-ìre 220V, 50/60HZ |
| Calsaichean Insaladh Motair | F |
| Meud a’ chlàir-tionndaidh | 1200X650mm (faodar a ghnàthachadh) |
| Cuideam | Thoir sùil air cuideam fìor |
| Uallach as motha | Luchd-pàighidh Axial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (faodar >1000kg a ghnàthachadh) |
| Ath-aithris | ±0.1mm |
| Suidheachadh Stad | Dreuchd sam bith |
Co-phàirtean stèisean-obrach robotach
1. Inneal-fuadain tàthaidh:
Seòrsa: Robot tàthaidh MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Robot tàthaidh TIG: BR-1510B, BR-1920B
Robot tàthaidh leusair: BR-1410G, BR-1610G
2. Suidheachadh
Seòrsa eadar-dhealaichte: 1 axis, 2 axis, suidheachadh 3 axis, luchd-pàighidh: 300/500/1000kg no gnàthaichte
3. Rèile talmhainn
Seòrsa: Luchd-pàighidh 500/1000kg, fad ≥3m airson roghainneil.
4. Inneal tàthaidh
Seòrsa: Inneal tàthaidh 350A/500A
Caractar: faodar a chleachdadh airson stàilinn charboin, stàilinn gun smal alùmanum agus tàthadh ghalbhanaichte
5. Lòchran tàthaidh:
Seòrsa: 350A-500A, air fhuarachadh le èadhar, air fhuarachadh le uisge, tarraing-putadh
6. Stèisean glanaidh lòchrain:
Seòrsa: Glanadair lòchran tàthaidh niùmatach fèin-ghluasadach
Gnìomh: gearradh uèir tàthaidh, glanadh lòchrain, frasadh ola
7. Braitear leusair (roghainneil)
Gnìomh: tracadh tàthaidh, suidheachadh.
8. Cùirtear solais sàbhailteachd (roghainneil)
Gnìomh: mar as trice air a chuir air feansa tèarainteachd gus daoine a dhìon gu h-èifeachdach le bhith a’ cur bacadh air cùirtear solais tèarainteachd
9. Feansa tèarainteachd (roghainneil)
Gnìomh: Air a stàladh air iomall stèisean-obrach an inneal-fuadain gus an uidheamachd a sgaradh bho chèile gus sàbhailteachd luchd-obrach a dhìon
Pasgan: Cùisean fiodha
Ùine lìbhrigidh: 40 latha às deidh ro-phàigheadh fhaighinn












