Suidheachadh tàthaidh àrd-chruinneas le servo motair
Meudan an t-suidheachaidh

Tuairisgeul
Suidheachadh Servo 2-axis
- Suidheachaidhean airson siostaman robot tàthaidh
Faodar 1 ais a thionndadh gu còmhnard agus faodar an ais eile a thionndadh suas is sìos airson tàthadh ioma-cheàrnach de phìosan obrach iom-fhillte
- Bidh an suidheachadhadair a’ cleachdadh an aon inneal dràibhidh ris an inneal-fuadain agus tha e ri fhaighinn le astar àrd, mionaideachd àrd, agus luchd àrd
- A’ toirt seachad càileachd tàthaidh nas àirde
- Faodar corp teann le mionaid, inertia agus comas luchdan ceadaichte nas fheàrr a thoirt gu buil
Faodar atharrachadh gu suaicheantasan eile de robotaichean mar Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Feumaidh luchd-ceannach dealbh motair a thabhann, agus an uairsin fàgaidh sinn an toll stàlaidh stèidhichte air an dealbh motair)
Tha caibineat PLC roghainneil.
Trast-thomhas an t-suidheachaidh
| Modail | JHY4030P-080 |
| Bholtaids Cuir a-steach Reataichte | Aon-ìre 220V, 50/60HZ |
| Clas Insaladh Motair | F |
| Clàr-obrach | Trast-thomhas 800mm (faodar a ghnàthachadh) |
| Cuideam | Mu 400kg |
| Uallach as motha | Luchd-pàighidh Axial ≤300kg / ≤500kg (faodar >500kg a ghnàthachadh) |
| Ath-aithris | ±0.1mm |
| Suidheachadh Stad | Dreuchd sam bith |
Pasgan: Cùisean fiodha
Ùine lìbhrigidh: 40 latha às deidh ro-phàigheadh fhaighinn
Ceistean Cumanta
1.Q: An urrainn dhomh an suidheachadh agad a chleachdadh airson an inneal-fuadain fanuc/abb/kuka/yaskawa agam?
A: 'S e. Ach feumaidh tu fhèin am motair a thabhann agus a stàladh.
2.Q: An urrainn do shuidheachadh gluasad ann an co-chòrdadh ris an inneal-fuadain agad?
A: 'S e.






