suidheachadh tàthaidh pìoba rothlach còmhnard
Meudan an t-suidheachaidh

Tuairisgeul
- Tha an suidheachadh seo comasach air rothlachd ±180° a choileanadh, freagarrach airson pìosan obrach tiùba no pìoba a dh’ fheumas tàthadh cearcaill no tàthadh ioma-thaobhach.
- Faodar meud a’ bhùird-obrach agus luchd an axis a ghnàthachadh.
- Faodar atharrachadh gu suaicheantasan eile de robotaichean leithid Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (feumaidh luchd-ceannach dealbh den motair a thabhann, agus an uairsin fàgaidh sinn an toll stàlaidh stèidhichte air dealbh a’ motair)
Trast-thomhas an t-suidheachaidh
| Modail | JHY4030D-080 |
| Bholtaids Cuir a-steach Reataichte | Aon-ìre 220V, 50/60HZ |
| Calsaichean Insaladh Motair | F |
| Clàr-obrach | Trast-thomhas 800mm (faodar a ghnàthachadh) |
| Cuideam | Mu 400kg |
| Uallach as motha | Luchd-pàighidh Axial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (faodar >1000kg a ghnàthachadh) |
| Ath-aithris | ±0.1mm |
| Suidheachadh Stad | Dreuchd sam bith |
Iarrtas
Pàirtean chàraichean, pàirtean baidhsagal, pàirtean chàraichean, àirneis stàilinn, lùth ùr, structar stàilinn, innealan togail, uidheam fallaineachd, msaa.
Carson a dh’ fheumas tu suidheachadh tàthaidh?
1. Oidhirp nas lugha
Is e am prìomh bhuannachd a gheibh thu oidhirp nas lugha. Chan fheum an neach-obrach agad gluasad mun cuairt. Gheibh thu àrainneachd factaraidh shàbhailte agus òrdail.
2. Càileachd tàthaidh nas fheàrr
Tha ceangal làidir air a bhith eadar cleachdadh innealan-suidheachaidh tàthaidh agus tàthaidhean de chàileachd nas fheàrr.
Ceistean Cumanta
1.Q: Ciamar as urrainn dhut na psionairean tàthaidh agad a thaghadh?
A: Feuch an innis thu dhuinn cuideam, tomhasan do phìos-obrach agus seall dhuinn na dealbhan den t-suidheachadh tàthaidh aige, agus an uairsin molaidh sinn dhut an suidheachadh tàthaidh iomchaidh.
2.Q: An urrainn dhomh an suidheachadh agad a chleachdadh airson an inneal-fuadain fanuc agam?
A: 'S e. Ach feumaidh tu fhèin am motair a thabhann agus a stàladh.







