gàirdean robot tàthaidh mig tig le rothlaiche 2 ais

Tuairisgeul
Tha e freagarrach airson tàthadh fèin-ghluasadach, tàthadh seam agus tàthadh treòrachaidh diofar phàirtean meatailt duilleig mòra agus pàirtean iom-fhillte.
Tha an inneal-fuadain air teisteanas peutant Oifis Seilbhe Inntleachdail Shìona a thoirt seachad, agus teisteanas CE às-mhalairt.
Faodar meud an luchd agus meud a’ chlàr-tionndaidh den t-suidheachadh 2-axis a ghnàthachadh.
Mar as trice bidh an stèisean tàthaidh robotach seo a’ rèiteachadh uidheamachd shìmplidh le cruth sùbailte. Faodaidh tu cruth an stèisein atharrachadh a rèir an t-suidheachaidh air an talamh. Am measg an uidheamachd iomaill as urrainn dhut a thaghadh tha: stèisean lòchrain glan, suidheachadh rothlach, siostam tracadh laser, bogsa smachd iomallach, msaa. Is urrainn dhuinn trèanadh teicneòlais an-asgaidh a thabhann.
Paramadair teicnigeach an t-suidheachaidh
| Modail | JHY4050L-080 |
| Bholtaids Cuir a-steach Reataichte | Aon-ìre 220V, 50/60HZ |
| Calsaichean Insaladh Motair | F |
| Clàr-obrach | Trast-thomhas 800mm (faodar a ghnàthachadh) |
| Cuideam | Mu 400kg |
| Uallach as motha | Luchd-pàighidh Axial ≤500kg / ≤1000kg (faodar >1000kg a ghnàthachadh) |
| Ath-aithris | ±0.1mm |
| Suidheachadh Stad | Dreuchd sam bith |
Stuth
Tàthadh Stàilinn gun Mheirg
Tàthadh Alùmanaim
Tàthadh Stàilinn Charboin
Tàthadh tiùb/pìob/plàta ghalbhanaichte
Tàthadh Rolla Fuar
Iarrtas
Pàirtean chàraichean, pàirtean baidhsagal, pàirtean chàraichean, àirneis stàilinn, lùth ùr, structar stàilinn, innealan togail, uidheam fallaineachd, msaa.
Pasgan:Cùisean fiodha
Ùine lìbhrigidh:40 latha às dèidh ro-phàigheadh fhaighinn
Ceistean Cumanta
C: Dè am fiosrachadh a bu chòir dhomh a thoirt seachad gus an urrainn dhut inneal-fuadain freagarrach a mholadh dhomh?
Freagairt: Thoir seachad dealbhan mionaideach den phìos-obrach, a’ gabhail a-steach an stuth, an tighead, suidheachadh an tàthaidh, tomhasan agus cuideam a’ phìos-obrach.
C: An urrainn dhut seirbheis gnàthaichte a thoirt seachad airson ar bathar?
Freagairt: 'S e. Bheir sinn dhut fuasglaidhean siostam tàthaidh robotach proifeasanta a rèir do thoraidh sònraichte. Chan fheum thu ach na dealbhan toraidh mionaideach agad agus na riatanasan tàthaidh a chuir thugainn, agus an uairsin cuiridh sinn a-mach am moladh teicnigeach gnàthaichte dhut.
C: An urrainn dhut beagan bhideothan tagraidh a shealltainn dhomh?
Freagairt: Gu cinnteach. Faodaidh tu coimhead air na bhideothan tagraidh againn uile air an t-sianal Youtube againn le bhith a’ lorg “JHY industrial robot” no iarraidh air ar luchd-reic an cur thugad.
C: Tha mi airson càileachd tàthaidh ar toraidh fhaighinn a-mach, dè bu chòir dhomh a dhèanamh?
Freagairt: Faodaidh tu na sampallan agad a chur chun fhactaraidh againn gus deuchainn tàthaidh a dhèanamh. Às dèidh deuchainn tàthaidh, cuiridh sinn am bhidio agus na dealbhan tàthaidh thugad airson fiosrachaidh. Cuiridh sinn na sampallan air ais thugad cuideachd airson dearbhaidh.












