stèisean-obrach aonaichte robot tàthaidh arc tanca pìoba
Paramadair teicnigeach an t-suidheachaidh

Co-phàirtean stèisean-obrach robotach
1. Inneal-fuadain tàthaidh:
Seòrsa: Robot tàthaidh MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Robot tàthaidh TIG: BR-1510B, BR-1920B
Robot tàthaidh leusair: BR-1410G, BR-1610G
2. Suidheachadh
Modail: JHY4010T-065
Seòrsa: Suidheachadh ceann-stoc 1-axis
Tha paramadair teicnigeach an t-suidheachaidh air a shealltainn mar a leanas:
| Modail | JHY4010T-065 |
| Bholtaids Cuir a-steach Reataichte | Aon-ìre 220V, 50/60HZ |
| Calsaichean Insaladh Motair | F |
| Clàr-obrach | 650mm (faodar a ghnàthachadh) |
| Cuideam | Mu 400kg |
| Uallach as motha | Luchd-pàighidh Axial ≤100kg / ≤500kg / ≤1000kg (faodar >1000kg a ghnàthachadh) |
| Ath-aithris | ±0.1mm |
| Suidheachadh Stad | Dreuchd sam bith |
3. Stòr cumhachd tàthaidh
Seòrsa: stòr cumhachd tàthaidh 350A/500A
4. Lòchran tàthaidh
Seòrsa: lòchran fuarachaidh-adhair, lòchran fuarachaidh-uisge, lòchran putadh-tarraing
5. Stèisean glanaidh lòchrain:
Modail: SC220A
Seòrsa: Glanadair lòchran tàthaidh niùmatach fèin-ghluasadach
Innealan iomaill stèisean-obrach robotach eile
1. Rèile gluasadach robot
Modail: JHY6050A-030
2. Braitear leusair (roghainneil)
Gnìomh: tracadh tàthaidh, suidheachadh.
3. Cùirtear solais sàbhailteachd (roghainneil)
Astar dìon: 0.1-2m, 0.1-5m; àirde dìon: 140-3180mm
4. Feansa tèarainteachd (roghainneil)
5. Caibineat PLC (roghainneil)
Feart
1. Atharrachadh dealain air suidheachadh a’ ghunna tàthaidh, a’ sàbhaladh ùine agus oidhirp, goireasach agus luath.
2. Tha ceàrn a’ ghunna tàthaidh atharrachail, faodaidh e atharrachadh a rèir measgachadh de sheam tàthaidh (seam tàthaidh cnapan, seam tàthaidh ceàrnach, msaa.).
3. Tha gnìomh swing aig a’ ghunna tàthaidh, faodar smachd a chumail air a’ pharamadair swing, agus tha an comas atharrachadh farsaing.
4. Cuir suidheachadh an t-suidheachaidh headstock air dòigh, faodaidh an suidheachadh an ceàrn a thionndadh gus an t-seam tàthaidh cearcaill a thoirt gu buil.
5. Faodar an suidheachadh a dhealbhadh le cuibhle taic atharrachail, gus atharrachadh airson diofar fhaid pìoba
6. Smachd leth-fèin-ghluasadach, uidheam sùbailte is ioma-chruthach, seam tàthaidh eadhon is brèagha.
7. Tha axis rothlach an t-suidheachaidh air a stiùireadh leis a’ motair servo, faodar an astar rothlaidh a smachdachadh gu mionaideach, agus faodar riatanasan a’ phròiseis tàthaidh a chur an gnìomh gu ceart.
8. Gnìomh ro-shuidhichte paramadair tàthaidh, faodar na paramadairean tàthaidh a shuidheachadh ro-làimh san t-siostam no na paramadairean tàthaidh mus tèid an clàradh. Faodar na paramadairean tàthaidh a chleachdadh gu dìreach nuair a thathar a’ tàthadh pìos-obrach den aon shònrachadh an ath thuras.












