suidheachadh tàthaidh tionndaidh phìoban le servo motair
Meudan an t-suidheachaidh

Tuairisgeul
- Tha an suidheachadh tàthaidh phìoban seo air a chleachdadh airson diofar thagraidhean bho bhith a’ spooladh phìoban gu bhith a’ suidheachadh phàirtean glè fhada leithid co-phàirtean chassis no pòla solais sràide.
- Bidh suidheachadh tàthaidh a’ meudachadh cinneasachd gu mòr nuair a thathar a’ tàthadh phìoban, shailean, cuibhlichean, uilleanan agus uidheamachd eile.
- Faodar meud clàr-tionndaidh tàthaidh agus luchd-pàighidh axis a ghnàthachadh, tha chucks agus cuibhle taic rim faighinn.

- Faodar atharrachadh gu suaicheantasan eile de robotaichean mar – Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (feumaidh luchd-ceannach dealbh motair a thabhann, agus an uairsin fàgaidh sinn an toll stàlaidh stèidhichte air an dealbh motair)
- Tha caibineat PLC roghainneil.
Trast-thomhas an t-suidheachaidh
| Modail | JHY4010T-050 |
| Bholtaids Cuir a-steach Reataichte | Aon-ìre 220V, 50/60HZ |
| Clas Insaladh Motair | F |
| Clàr-obrach | Trast-thomhas 500mm (faodar a ghnàthachadh) |
| Cuideam | Mu 400kg |
| Uallach as motha | Luchd-pàighidh Axial ≤100kg / ≤300kg / ≤500kg (faodar a ghnàthachadh) |
| Ath-aithris | ±0.1mm |
| Suidheachadh Stad | Dreuchd sam bith |
Iarrtas
Pàirtean chàraichean, pàirtean baidhsagal, pàirtean chàraichean, àirneis stàilinn, lùth ùr, structar stàilinn, innealan togail, uidheam fallaineachd, msaa.
Pasgan: Cùisean fiodha
Ùine lìbhrigidh: 40 latha às deidh ro-phàigheadh fhaighinn
Ceistean Cumanta
1.Q: Ciamar a thaghas tu na psionairean tàthaidh agad?
A: Feuch an innis thu dhuinn cuideam, tomhasan do phìos-obrach agus seall dhuinn na dealbhan den t-suidheachadh tàthaidh aige, agus an uairsin molaidh sinn dhut an suidheachadh tàthaidh iomchaidh.
2.Q: An urrainn dhomh an suidheachadh agad a chleachdadh airson an inneal-fuadain fanuc/abb/kuka/yaskawa agam?
A: 'S e. Ach feumaidh tu fhèin am motair a thabhann agus a stàladh.
3.Q: A bheil thu a’ gabhail ri òrdugh gnàthaichte?
A: 'S e, dh'fhaodadh sinn an suidheachadh a dhealbhadh le diofar luchdan agus meud clàr-obrach.







