stèisean-obrach tàthaidh robotach airson pàirtean beaga
Paramadair teicnigeach an t-suidheachaidh
| Modail | JHY4010U-050 |
| Bholtaids Cuir a-steach Reataichte | Aon-ìre 220V, 50/60HZ |
| Calsaichean Insaladh Motair | F |
| Clàr-obrach | Trast-thomhas 500mm |
| Cuideam | Thoir sùil air cuideam fìor |
| Uallach as motha | Luchd-pàighidh Axial 100kg |
| Ath-aithris | ±0.1mm |
| Suidheachadh Stad | Dreuchd sam bith |
Co-phàirtean stèisean-obrach robotach
1. Inneal-fuadain tàthaidh:
Seòrsa: Robot tàthaidh MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Robot tàthaidh TIG: BR-1510B, BR-1920B
Robot tàthaidh leusair: BR-1410G, BR-1610G
2. Suidheachadh
Modail: JHY4010U-050
Seòrsa: Suidheachadh 2-axis
3. Stòr cumhachd tàthaidh
Seòrsa: stòr cumhachd tàthaidh 350A/500A
4. Lòchran tàthaidh
Seòrsa: lòchran fuarachaidh-adhair, lòchran fuarachaidh-uisge, lòchran putadh-tarraing
5. Stèisean glanaidh lòchrain:
Modail: SC220A
Seòrsa: Glanadair lòchran tàthaidh niùmatach fèin-ghluasadach
Innealan iomaill stèisean-obrach robotach eile
1. Rèile gluasadach robot
Modail: JHY6050A-030
2. Braitear leusair (roghainneil)
Gnìomh: tracadh tàthaidh, suidheachadh
3. Cùirtear solais sàbhailteachd (roghainneil)
Astar dìon: 0.1-2m, 0.1-5m; àirde dìon: 140-3180mm
4. Feansa tèarainteachd (roghainneil)
5. Caibineat PLC (roghainneil)
Stuth tàthaidh
Tàthadh Stàilinn gun Mheirg
Tàthadh Alùmanaim
Tàthadh Stàilinn Charboin
Tàthadh tiùb/pìob/plàta ghalbhanaichte
Tàthadh Rolla Fuar
Iarrtas
Pàirtean chàraichean, pàirtean baidhsagal, pàirtean chàraichean, àirneis stàilinn, lùth ùr, structar stàilinn, innealan togail, uidheam fallaineachd, msaa.
Pasgan:Cùisean fiodha
Ùine lìbhrigidh:40 latha às dèidh ro-phàigheadh fhaighinn
Ceistean Cumanta
C: Dè am fiosrachadh a bu chòir dhomh a thoirt seachad gus an urrainn dhut inneal-fuadain freagarrach a mholadh dhomh?
Freagairt: Thoir seachad dealbhan mionaideach den phìos-obrach, a’ gabhail a-steach an stuth, an tighead, suidheachadh an tàthaidh, tomhasan agus cuideam a’ phìos-obrach.
C: An urrainn dhut seirbheis gnàthaichte a thoirt seachad airson ar bathar?
Freagairt: 'S e. Bheir sinn dhut fuasglaidhean siostam tàthaidh robotach proifeasanta a rèir do thoraidh sònraichte. Chan fheum thu ach na dealbhan toraidh mionaideach agad agus na riatanasan tàthaidh a chuir thugainn, agus an uairsin cuiridh sinn a-mach am moladh teicnigeach gnàthaichte dhut.
C: Dè an ùine barantais agus an ùine lìbhrigidh?
Freagairt: Is e 12 mìosan an ùine barantais. Agus tha an ùine lìbhrigidh taobh a-staigh 30 latha às deidh dhut an tasgadh agad fhaighinn.
C: Tha mi airson càileachd tàthaidh ar toraidh fhaighinn a-mach, dè bu chòir dhomh a dhèanamh?
Freagairt: Faodaidh tu na sampallan agad a chur chun fhactaraidh againn gus deuchainn tàthaidh a dhèanamh. Às dèidh deuchainn tàthaidh, cuiridh sinn am bhidio agus na dealbhan tàthaidh thugad airson fiosrachaidh. Cuiridh sinn na sampallan air ais thugad cuideachd airson dearbhaidh.












