cealla robot tàthaidh le pisitioner agus rèile sleamhnag coiseachd
Tuairisgeul
Mar as trice, is e 2000mm an ruigsinneachd as fhaide airson gàirdean inneal-fuadain tàthaidh. Cho luath ‘s a bhios am pìos-obrach ro mhòr airson inneal-fuadain 2000mm a chleachdadh, bidh an rèile talmhainn gluasadach a’ cuideachadh le bhith a’ leudachadh fad gluasadach an inneil-fuadain. Faodar caibineat smachd, stòr cumhachd tàthaidh agus uidheamachd eile a dhealbhadh cuideachd nan seasamh air an rèile.
Air an làimh eile, bidh suidheachadh ceann-earbaill 1-axis a’ cuideachadh le bhith a’ cumail a’ phìos obrach fhada agus ga thionndadh gus tàthadh aghaidh is cùil a choileanadh.
Paramadair teicnigeach an t-suidheachaidh
| Modail | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| Bholtaids Cuir a-steach Reataichte | Aon-ìre 220V, 50/60HZ |
| Calsaichean Insaladh Motair | F |
| Clàr-obrach | 1800X800mm / 2500X800mm (faodar a ghnàthachadh) |
| Cuideam | Mu 600kg / Mu 800kg |
| Uallach as motha | Luchd-pàighidh Axial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (faodar >1000kg a ghnàthachadh) |
| Ath-aithris | ±0.1mm |
| Suidheachadh Stad | Dreuchd sam bith |
Paramadair teicnigeach rèile gluasadach
| Modail | JHY6030A/ 6050A/ 6100A |
| Bholtaids Cuir a-steach Reataichte | Aon-ìre 220V, 50/60HZ |
| Calsaichean Insaladh Motair | F |
| Clàr-obrach | 500X500mm (faodar a ghnàthachadh) |
| Cuideam | Mu 450kg |
| Uallach as motha | Luchd-pàighidh Axial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (faodar >1000kg a ghnàthachadh) |
| Ath-aithris | ±0.1mm |
| Suidheachadh Stad | Dreuchd sam bith |
Pasgan: Cùisean fiodha
Ùine lìbhrigidh: 40 latha às deidh ro-phàigheadh fhaighinn
Ceistean Cumanta
C: Am feum mi cuideachd suidheachadh a cheannach a fhreagras air an inneal-fuadain tàthaidh?
Freagairt: Tha sin an urra ri iom-fhillteachd nan obraichean agad. Ma tha an obair agad iom-fhillte, feumaidh tu suidheachadh a cheannach a fhreagras air an inneal-fuadain tàthaidh.
C: Dè am fiosrachadh a bu chòir dhomh a thoirt seachad gus an urrainn dhut inneal-fuadain freagarrach a mholadh dhomh?
Freagairt: Thoir seachad dealbhan mionaideach den phìos-obrach, a’ gabhail a-steach an stuth, an tighead, suidheachadh an tàthaidh, tomhasan agus cuideam a’ phìos-obrach.
C: An urrainn dhut seirbheis gnàthaichte a thoirt seachad airson ar bathar?
Freagairt: 'S e. Bheir sinn dhut fuasglaidhean siostam tàthaidh robotach proifeasanta a rèir do thoraidh sònraichte. Chan fheum thu ach na dealbhan toraidh mionaideach agad agus na riatanasan tàthaidh a chuir thugainn, agus an uairsin cuiridh sinn a-mach am moladh teicnigeach gnàthaichte dhut.
C: An urrainn dhut innleadair a chuir chun na dùthcha againn airson an inneal a stèidheachadh?
Freagairt: 'S e. Cuiridh sinn innleadair chun dùthaich agad gus cuideachadh le stàladh is coimiseanadh, agus trèanadh. Ma tha duilgheadasan sam bith ann, is urrainn dhuinn seirbheis air-loidhne a thoirt seachad cuideachd.
C: Tha mi airson càileachd tàthaidh ar toraidh fhaighinn a-mach, dè bu chòir dhomh a dhèanamh?
Freagairt: Faodaidh tu na sampallan agad a chur chun fhactaraidh againn gus deuchainn tàthaidh a dhèanamh. Às dèidh deuchainn tàthaidh, cuiridh sinn am bhidio agus na dealbhan tàthaidh thugad airson fiosrachaidh. Cuiridh sinn na sampallan air ais thugad cuideachd airson dearbhaidh.












